Údržba a vysekávání stromů, keřů, živých plotů a trávníků

Kácení rizikových stromů, extrémní kácení, nebo-li arboristika na vysoké úrovni. Základem kvalitní služby jsou zkušenosti, profesionální nářadí, vzdělání a reference. Zde jste na správné adrese.

Jsem český certifikovaný arborista s dlouholetou zkušeností.

Ošetřili a pokáceli jsme již tisíce stromů po celé ČR.

Rizikové stromy

jsou takové, které přímo ohrožují majetek nebo zdraví lidí. Jsou to hlavně stromy rostoucí v blízkosti domů, na hřbitovech, na zahradách, okolo elektrického napětí, zasahující svými částmi nad střechy, nad ploty, komunikace, nakloněné stromy v omezeném prostoru, atd.

Pokud to situace dovolí, tak provádíme přesné směrové kácení celého stromu ze země. V místech kde nelze strom skácet ze země využíváme stromolezecké techniky a postupného zpouštění částí stromů po lanech.

Potřebujete povolení ke kácení? Máte problémy s jeho získáním? Zajistíme odborné posouzení stavu stromu, včetně možnosti využití soudního znalce. V případě potřeby zajistíme i speciální metody, jako například provedení tahové zkoušky. Máte na pozemku významný strom? Potřebujete posoudit jeho stav a poradit s jeho ošetřením? Víte, že na ošetření významných stromů poskytuje stát příspěvky? Neváhejte se na nás obrátit pro nezávaznou konzultaci. Rizikové kácení provádíme již více než deset let.

Arboristika - rizikové kácení

 

nový certifikát

Zobrazit certifikáty

  • Pojištění profesní odpovědnosti s plněním do 5 mil. Kč
  • Práce s motorovou pilou
  • Práce ve výškách

img_divider

Působíme v Hradci Králové a okolí cca 50 km:
Pardubice, Jičín, Rychnov nad Kněžnou, Hořice, Dvůr Králové, Trutnov, Třebechovice pod Orebem, Týniště nad Orlicí, Žamberk, Choceň, Holice, Chrudim, Slatiňany, Opočno, Jaroměř, Dobruška, Nový Bydžov ...